Умови підписки

Зміст:

1. Безкоштовний або платний пробний період

2. Підписка

3. Спосіб оплати

4. Скасування

5. Повернення коштів

6. Зміни

  1.  Безкоштовний або платний пробний період

Ми можемо запропонувати безкоштовну пробну підписку на сервіс. Якщо ви не скасуєте її до закінчення пробного періоду, то з вас буде автоматично стягнуто суму, вказану на екрані платежу або/та у спливаючому вікні оплати Apple/Google за обраний період підписки. Будь ласка, зверніть увагу, що у разі пропозиції пробного періоду, про це буде чітко зазначено на екрані платежу перед оформленням замовлення. Якщо це не так, ви придбаєте нашу підписку без пробного періоду. Також ми можемо час від часу надавати знижкові пропозиції, які поновлюються за повною ціною та інші пропозиції, які можуть вас зацікавити.

  1.  Підписка

Ця підписка автоматично поновлюється в кінці кожного періоду (кожного місяця, року або іншим чином, в залежності від обраного вами варіанта під час придбання), до тих пір поки ви її не скасуєте.

  1.  Спосіб оплати

Платіж буде стягнутий за допомогою способу оплати, який ви вказали під час придбання та його підтвердження (після того, як ви підтвердите за допомогою ідентифікації одним дотиком, розпізнавання обличчя або введете дані свого способу оплати в Інтернеті або іншим чином приймете умови підписки, які містяться на екрані платежу або на спливаючому екрані магазинів застосунків Apple/Google або на нашій веб-сторінці) або після закінчення пробного періоду. Ви уповноважуєте нас стягувати відповідну плату за підписку за допомогою методу оплати, який ви використовуєте. 

  1.  Скасування

Ваша підписка автоматично поновлюється в кінці кожного періоду, до тих пір поки ви її не скасуєте. Зауважте, що видалення застосунку не скасовує ваші підписки. 

Якщо ви придбали підписку або активували пробний період в App Store:

Ви можете скасувати безкоштовний пробний період або підписку в будь-який момент, вимкнувши автоматичне поновлення в налаштуваннях вашого облікового запису Apple ID. Щоб уникнути стягнення плати, скасуйте підписку в налаштуваннях вашого облікового запису Apple ID щонайменше за 24 години до закінчення безкоштовного пробного періоду або поточного періоду підписки. Ви самі можете керувати своїми підписками. Дізнайтеся більше про керування підписками (та як їх скасувати) на сторінці підтримки Apple.

Якщо ви придбали підписку або активували пробний період в Google Play:

Ви можете скасувати безкоштовний пробний період або підписку в будь-який момент, вимкнувши автоматичне поновлення в налаштуваннях вашого облікового запису Google Play. Щоб уникнути стягнення плати, скасуйте підписку в налаштуваннях вашого облікового запису щонайменше за 24 години до закінчення безкоштовного пробного періоду або поточного періоду підписки. Ви самі можете керувати своїми підписками. Дізнайтеся більше про керування підписками (та як їх скасувати) на сторінці підтримки Google.

  1.  Повернення коштів

Якщо ви придбали підписку або активували пробний період в App Store:

Якщо ви маєте право на повернення коштів, вам потрібно буде подати запит безпосередньо до Apple. Щоб подати запит на повернення коштів, дотримуйтесь цих інструкцій, які містяться на сторінці підтримки Apple.

Якщо ви придбали підписку або активували пробний період в Google Play:

Якщо ви маєте право на повернення коштів, вам потрібно буде подати запит безпосередньо до Google. Щоб подати запит на повернення коштів, дотримуйтесь цих інструкцій, які містяться на сторінці підтримки Google.

  1.  Зміни

У максимальних рамках, дозволених застосовними законами, ми можемо змінювати розмір оплати за підписку в будь-який час. Ми завчасно повідомимо вас про будь-які такі зміни цін, опублікувавши нові ціни в застосунку або через нього та/або надіславши вам сповіщення електронною поштою чи іншим помітним способом. Якщо ви не бажаєте сплачувати нові розміри, ви можете скасувати відповідну підписку до того, як зміни набудуть чинності. 

Якщо у вас виникли будь-які запитання щодо умов підписки, будь ласка, зв’яжіться с нами за допомогою функціоналу чату або безпосередньо за адресою електронної пошти info@thetgym.com

Будь ласка, зробіть копію цієї інформації для вашого відома. Це може допомогти вам контролювати ваші підписки. 

Останнє оновлення: 16.04.2024